Porównywarka cateringów dietetycznych

Dieta bezglutenowa - Ranking firm

Dietific

5,00 (3 opinie)
Dietific oferuje catering dietetyczny w Krakowie i na terenie Aglomeracji Śląskiej. Ofertę cateringu wyróżniają diety pudełkowe „Zdrowa Energia”, która jest dostępna w 10 spersonalizowanych wariantach. „Zdrowa Energia” to autorski program dr Krystyny Pogoń, która jest dietetykiem oraz technologiem żywności z wykształcenia oraz pasji.

FitEat.co

5,00 (1 opinia)
Wszystkie diety znajdujące się w ofercie FITEAT są skomponowane wyłącznie ze świeżych produktów, bogatych w witaminy i składniki odżywcze. To codziennie inne, doskonale zbilansowane jadłospisy, dostarczające organizmowi wszystkich niezbędnych elementów potrzebnych do zdrowego funkcjonowania. W posiłkach FITEAT nie stosuje się sztucznych polepszaczy smaku.

PiuPiu Catering

5,00 (1 opinia)
Catering Piu Piu powstał dzięki wspólnym pasjom i ideom tworzących go ludzi. Styl życia oparty na ruchu, energii, zdrowej diecie i bogactwie smaków oraz świadomość, że współcześnie niełatwo znaleźć czas aby odpowiednio o to zadbać zrodziły pomysł aby stworzyć najlepszy catering dietetyczny we Wrocławiu.
Zależy nam na tym aby być nie tylko firmą cateringową, jako dieta pudełkowa chcemy zapewniać pyszne, zbilansowane posiłki ale też zmieniać nawyki żywieniowe, budować świadomość wagi dbania o zdrowie i edukować w tym zakresie. Proponujemy zdrową dietę podstawową, dietę sportową, dietę bez laktozy ale także catering bezglutenowy i catering dla firm.

Body Chief

5,00 (1 opinia)
Jesteśmy pasjonatami zdrowego trybu życia i odkrywcami nowych smaków. Każdego dnia walczymy o to, by jeszcze wyżej podnosić sobie poprzeczkę i zaskakiwać naszych klientów niepowtarzalnymi doznaniami kulinarnymi. Chcemy nie tylko dostarczać wysokiej jakości dietetyczne posiłki, ale pragniemy zarazić Cię pasją do zdrowego odżywiania. Pokazać jak żyć zdrowo i smacznie oraz pomóc Ci osiągnąć wymarzone cele. I uświadomić jakie to może być satysfakcjonujące!

Rukola

4,88 (2 opinie)
Rukola to firma prowadzona przez zespół dyplomowanych dietetyków. Na pierwszym miejscu stawiamy realną troskę o zdrowie naszych klientów, przez co nie dopuszczamy żadnych kompromisów w kwestiach jakości produktów, systemu produkcji i higieny w naszym zakładzie.
Za nasz największy zysk uznajemy poprawę jakości życia klienta, dlatego zamiast oszczędzać na jakości, wolimy inwestować w zdrowy rozwój firmy i cieszyć się zaufaniem nawet tych najbardziej wymagających.

Fit-Catering

4,75 (1 opinia)
Dostarczamy zdrowe i pożywne zestawy dla tych, którzy cenią swoje zdrowie. Jesteś na diecie? Uprawiasz sport? A może po prostu chcesz odżywiać się zdrowo? To idealne rozwiązanie dla Ciebie! Nasze diety to nie tylko odpowiednio zbilansowane posiłki dopasowane do Twoich potrzeb, ale przede wszystkim pyszna kuchnia!

Dietering

4,75 (1 opinia)
Catering dietetyczny z dostawą kurierem na terenie Nowego Sącza, Tarnowa, Rzeszowa, Dębicy, Gorlic, Aglomeracji Śląskiej, Wrocławia, Opola, Warszawy, Radomia, Kielc, Poznania, Bydgoszczy, Torunia, Gdyni, Gdańska, Sopotu i wielu innych miast.
Nasza oferta to:
- Zdrowa codzienna dieta z dostawą kurierem.
- Zbilansowane 5 posiłków o pełnej wartości odżywczej
- Stawiamy na zdrowe odżywianie lub zdrowe i efektywne odchudzanie

Mobilna Dieta

4,50 (1 opinia)
Jak pozbyć się zbędnych kilogramów, poprawić samopoczucie, zaimponować bliskim, żyć zdrowo nie tracąc przy tym siły i energii…… a to wszystko bez konieczności samodzielnego przygotowywania dietetycznych posiłków w domu, w miejscu pracy lub tam, gdzie trudno o warunki do gotowania…

Wygodnadieta.pl

4,42 (3 opinie)
Catering dietetyczny Wygodnadieta.pl to kompletny zestaw dań dla osób które pragną się odchudzić lub po prostu zdrowo się odżywiać. Posiadamy wiedzę, wieloletnie doświadczenie i możliwości by dostarczyć Ci smaczne dania kuchni międzynarodowej. Z nami oszczędzisz czas, zjesz posiłki bogate w wysokiej jakości produkty, utrzymasz świetną sylwetkę i dobre samopoczucie.