Porównywarka cateringów dietetycznych

Kliknij by dodać firmę do porównania

FitEat.co

FitEat.co

3,95 (5 opinii)
Jakość jedzenia
4,00
Zadowolenie z efektu
4,00
Obsługa klienta i dostawa
3,80
Cena do jakości
4,00
  • O firmie
  • Dostępne diety
  • Opinie Klientów
  • Zdjęcia
  • Szef kuchni
  • Dietetyk
Treść pochodzi ze strony fiteat.co

O firmie:

Wszystkie posiłki przygotowywane są z wysokiej jakości zdrowych produktów. FITEAT to dania skomponowane m.in. ze świeżych owoców i warzyw, pochodzących od lokalnych producentów. Warto zaznaczyć, że główna siedziba FITEAT znajduje się na terenie południowego Mazowsza, które nazywane jest polskim zagłębiem owocowo-warzywnym. To gwarantuje świeżość posiłków FITEAT. Mięsa, ryby, a także nabiał pochodzą wyłącznie od certyfikowanych producentów, stawiających na wysoką jakość swoich produktów. Ze względu na bliskość lokalnych wytwórców, produkty do dań FITEAT dostarczane są codziennie. FITEAT gwarantuje szybką i profesjonalną obróbkę termiczną, a następnie szokowe chłodzenie. Wszystko zgodne z wymaganiami certyfikowanego systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP.

Catering dietetyczny FITEAT przygotowywany jest przez wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.

Atuty cateringu:

Świeżość

Wszystkie diety w ofercie FITEAT są skomponowane wyłącznie ze świeżych produktów, bogatych w witaminy i składniki odżywcze.

Naturalność

W posiłkach FITEAT nie stosuje się sztucznych polepszaczy smaku.

Dietetycy

Wszystkie jadłospisy powstają w oparciu o porady dietetyków, tak aby jak najlepiej spełniały potrzeby naszych Klientów.

Certyfikowani dostawcy

Produkty pochodzą wyłącznie od certyfikowanych, lokalnych dostawców.

Basic

Dieta Basic, inaczej zwana dietą redukcyjną, bądź lekkostrawną, jest kierowana do osób lubiących różnorodność i nie mających żadnych ograniczeń żywieniowych. Komponowana jest ze zdrowych mięs, ryb i nabiału, dominującym składnikiem są świeże owoce i warzywa, a także nasiona, pestki i bakalie. Wszystkie potrawy cechuje niski indeks glikemiczny poszczególnych produktów. Dieta FITEAT BASIC w zależności od poziomu kaloryczności jest idealna, zarówno dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy, jak również chcących zdrowo przytyć. Zalecana jest również osobom, którym zależy na zdrowym, zbilansowanym odżywianiu, które nie są aktywne fizycznie. W skład tej diety wchodzi pięć idealnie zbilansowanych posiłków, które należy spożywać co 3 godziny.
Przykładowe menu:

Brak przykładowego menu na stronie firmy

Dostępne kaloryczności Cena minimalna
1000 53 zł
1200 56 zł
1500 58 zł
1800 59 zł
2000 61 zł
2500 66 zł

Vege

Dieta Vege, inaczej zwana dietą wegetariańską, jest kierowana do osób eliminujących ze swojej diety mięso. Komponowana jest ze zdrowych ryb oraz nabiału, dominującym składnikiem są świeże owoce i warzywa, a także nasiona, pestki i bakalie. Wszystkie potrawy cechuje niski indeks glikemiczny poszczególnych produktów. Racjonalnie ułożona zmniejsza ryzyko zachorowań na wiele chorób cywilizacyjnych. Dieta FITEAT VEGE w zależności od poziomu kaloryczności jest idealna, zarówno dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy, jak również chcących zdrowo przytyć. Zalecana jest również osobom, którym zależy na zdrowym, zbilansowanym odżywianiu, które nie są aktywne fizycznie. W skład tej diety wchodzi pięć idealnie zbilansowanych posiłków, które należy spożywać co 3 godziny.
Przykładowe menu:

Brak przykładowego menu na stronie firmy

Dostępne kaloryczności Cena minimalna
1000 53 zł
1200 56 zł
1500 58 zł
1800 59 zł
2000 61 zł
2500 63 zł

Vege Bez Ryb

Dieta Vege Bez Ryb, inaczej zwana dietą wegetariańską wykluczającą ryby, jest kierowana do osób eliminujących ze swojej diety mięso oraz ryby. Komponowana jest z nabiału, kasz, ryżu, dominującym składnikiem są świeże owoce i warzywa, a także nasiona, pestki i bakalie. Wszystkie potrawy cechuje niski indeks glikemiczny poszczególnych produktów. Racjonalnie ułożona zmniejsza ryzyko zachorowań na wiele chorób cywilizacyjnych. Dieta FITEAT VEGE BEZ RYB w zależności od poziomu kaloryczności jest idealna, zarówno dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy, jak również chcących zdrowo przytyć. Zalecana jest również osobom, którym zależy na zdrowym, zbilansowanym odżywianiu, które nie są aktywne fizycznie. W skład tej diety wchodzi pięć idealnie zbilansowanych posiłków, które należy spożywać co 3 godziny.
Przykładowe menu:

Brak przykładowego menu na stronie firmy

Dostępne kaloryczności Cena minimalna
1000 53 zł
1200 56 zł
1500 58 zł
1800 59 zł
2000 61 zł
2500 63 zł

Sport

Dieta Sport jest dedykowana osobom bardzo aktywnym fizycznie i regularnie uprawiającym różne dyscypliny sportowe. Proponowane menu jest wysokokaloryczne , tak aby idealnie uzupełniało tracone podczas intensywnego wysiłku składniki odżywcze. Należy pamiętać, że ich niedobór skutkuje złym samopoczuciem, spadkiem energii, a w konsekwencji nawet komplikacjami zdrowotnymi. Catering dietetyczny FitEat Sport jest bogaty w węglowodany, niezbędne podczas treningu, a także białka, zwane inaczej proteinami, które stanowią składnik budulcowy mięśni i kości. Dodatkowo w codziennym menu znajdują się produkty bogate w składniki mineralne i witaminy, które szybko wytrącane są wraz z potem podczas intensywnego treningu. W oparciu o wiedzę specjalistów odpowiednio kaloryczna dla nas dieta dopierana jest pod względem intensywności i ilości treningów, a także płci oraz wieku.
Przykładowe menu:

Brak przykładowego menu na stronie firmy

Dostępne kaloryczności Cena minimalna
1500 64 zł
1800 68 zł
2000 69 zł
2500 62 zł
3000 63 zł
3500 65 zł

Paleo

Dieta Paleo jest dla wszystkich, dla zdrowych i chorych, dzieci i starszych. W Diecie Paleo eliminowany jest cały nabiał, gluten,strączki i kasze.Dieta paleo jest przeznaczona dla osób zmagających się z chorobami cywilizacji. W wielu przypadkach paleo nie tylko łagodzi wzdęcia, refluks, ale również stabilizuje poziom cukru, trójglicerydów i łagodzi poważniejsze choroby jak stany zapalne tarczycy, cukrzycę, trądzik, Reumatoidalne Zapalenie Stawów (RZS), stwardnienie rozsiane i inne choroby autoimmunologiczneDieta Paleo opiera się na założeniu, że współczesny człowiek nie dostosował się jeszcze do spożywania współcześnie dostępnych produktów takich jak zboża, nabiał, cukier czy strączki. Dieta paleo bogata jest w dobre tłuszcze, przede wszystkim nasycone.A to właśnie tłuszcz zwierzęcy jest dla nas najbardziej naturalny. Tłuszcz to nasze pierwotne źródło energii, o czym nasz organizm zapomniał, bo przeciętna dieta składa się głównie z produktów mącznych (a nasz organizm żywi się glukozą zamiast tłuszczem!).Dla odchudzających się. Jednym z miłych efektów ubocznych paleo jest utrata wagi. Dlaczego? Bo pozbywasz się z diety większość węglowodanów prostych, które podnoszą poziom cukru we krwi, powodują, że jesteś ciągle głodny więc cały czas podjadasz. Na paleo jesz bogate odżywczo pokarmy, zasobne w dobre tłuszcze, nie chodzisz głodny i nie musisz liczyć kalorii bo kierujesz się instynktem, jesz kiedy jesteś głodny.
Przykładowe menu:

Brak przykładowego menu na stronie firmy

Dostępne kaloryczności Cena minimalna
1800 63 zł
2500 70 zł

Bez laktozy

Dieta Bez Laktozy, przeznaczona jest głównie dla osób z nietolerancją laktozy, dla osób których organizm nie trawi cukru znajdującego się w mleku. Nietolerancja laktozy jest zaburzeniem trawienia i stanowi jedną z najczęstszych nietolerancji pokarmowych u człowieka. Schorzenie to polega na niedoborze w jelitach enzymu trawiącego laktozę.W diecie bezlaktozowej, z jadłospisu wykreślone zostały produkty zawierające laktozę, a także te gdzie ten składnik jest ukryty.Dla zachowania pełnej równowagi, tak aby dieta była zdrowa, zbilansowana i dostarczała niezbędnych składników odżywczych zastąpiono je produktami naturalnie nie zawierającymi laktozy produktami typu mleko kokosowe, mleko sojowe, ser tofu, mleko bez laktozy, mleko ryżowe. Co więcej bezpiecznie można spożywać sery twarde dojrzewające takie jak cheddar, gouda parmezan, ponieważ praktycznie nie zawierają laktozy, W diecie tej źródłem wapnia są produkty, takie jak: jarmuż, otręby pszenne i kasze, zwłaszcza jęczmienna i gryczana.
Przykładowe menu:

Brak przykładowego menu na stronie firmy

Dostępne kaloryczności Cena minimalna
1000 58 zł
1200 60 zł
1500 63 zł
1800 64 zł
2000 66 zł
2500 69 zł

Bez glutenu

Dieta Bez Glutenu, przeznaczona jest głównie dla osób mających alergię na gluten lub nietolerujących gluten. Z jadłospisu wykreślone zostały produkty zawierające ten składnik, a także te gdzie gluten jest ukryty. W diecie FitEat Bezglutenowej wyeliminowano produkty pochodne z: pszenicy, żyta, pszenżyta, orkiszu i jęczmienia, a także owsa, ze względu na wysokie ryzyko zanieczyszczenia jego upraw zbożami glutenowymi. Dla zachowania pełnej równowagi, tak aby dieta była zdrowa, zbilansowana i dostarczała niezbędnych składników odżywczych zastąpiono je produktami naturalnie nie zawierającymi glutenu. Dla zapewnienia odpowiedniej ilości węglowodanów w skład posiłków wchodzą: ryż, kasza gryczana, soja, proso, kukurydza, ziemniaki, fasola, orzechy, a także owoce, warzywa i mięso. W jadłospisie mogą znaleźć się również kasza jaglana, orzechy, soczewica, ciecierzyca, sezam, siemię lniane i ziarna słonecznika. W diecie FitEat Bezglutenowej poza tradycyjnymi posiłkami skomponowanymi z jaj, ryb, mięs, owoców, warzyw i produktów mlecznych mogą znaleźć się także bezglutenowe przekąski i desery. Ciastka ryżowe i chipsy kukurydziane, które stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych słonych przekąsek, z kolei domowe kisiele i budynie z mąki ziemniaczanej, a także ciasta i ciasteczka upieczone z dozwolonych produktów świetnie zastąpią desery. W skład tej diety wchodzi pięć idealnie zbilansowanych posiłków, które należy spożywać co 3 godziny.
Przykładowe menu:

Brak przykładowego menu na stronie firmy

Dostępne kaloryczności Cena minimalna
1000 58 zł
1200 60 zł
1500 63 zł
1800 64 zł
2000 66 zł
2500 69 zł

Bez glutenu i bez laktozy

Dieta Bez Glutenu i Laktozy, przeznaczona jest głównie dla osób chorujących na celiakię, oraz mający alergię na gluten i laktoze. Z jadłospisu wykreślone zostały produkty zawierające te składniki, a także te gdzie gluten i laktoza są ukryte. W naszej diecie wyeliminowano produkty pochodne z: pszenicy, żyta, pszenżyta, orkiszu i jęczmienia, a także owsa, ze względu na wysokie ryzyko zanieczyszczenia jego upraw zbożami glutenowymi. Dla zachowania pełnej równowagi, tak aby dieta była zdrowa, zbilansowana i dostarczała niezbędnych składników odżywczych zastąpiono je produktami naturalnie nie zawierającymi glutenu i laktozy.

Dostępne kaloryczności Cena minimalna
1000 60 zł
1200 61 zł
1500 64 zł
1800 66 zł
2000 69 zł

Dla mam

Dieta Dla Mam, zostało przygotowane w trosce o przyszłe mamy, jak i o kobiety karmiące piersią. Specjalnie dla mam jak i ich pociech, przygotowaliśmy odpowiednio dostosowaną dietę, która powstało we współpracy z poradnią dietetyczną MediDiet.
Przykładowe menu:

Brak przykładowego menu na stronie firmy

Gym

Dieta bezpośrednio skierowana do osób ćwiczących na siłowni. Odpowiednia ilość białka, węglowodanów oraz zdrowych tłuszczy pomoże nam w uzyskaniu odpowiednich efektów ćwicząc na siłowni.W skład diety wchodzą 4 posiłki mięsne, zawierające 150 gram mięsa w każdym posiłku! Każdy posiłek uzupełniamy o 120 g kaszy, makaronu lub ryżu oraz 70 gram warzyw. Posiłki komponowane są wyłącznie ze świeżych produktów bogatych w witaminy i składniki odżywcze. W posiłkach FitEat nie stosujemy sztucznych polepszaczy smaku. Nad smakiem i różnorodnością posiłków czuwają nasi doświadczeni kucharze.
Przykładowe menu:

Śniadanie - Omlet z 5 białek i jednego zółtka plus suszone owoce.

II Śniadanie - Kasza bulgur z kurczakiem garam masala oraz gotowane brokuły

Obiad - Kasza Jaglana z kurczakiem curry i szpinakiem

Podwieczorek - Czarny ryż z kurczakiem na ostro z pomidorem

Kolacja - Kasza gryczana z indykiem w sosie pieczeniowym i sałatka z ogórkiem kiszonym.

Opinie Klientów

avatar

Alina

2019-06-26 Kraków Basic

Ocena
Jakość jedzenia
Zadowolenie z efektu
Obsługa klienta i dostawa
Cena do jakości
Zamówiłam w tej firmie posiłki na 2 tygodnie. Niestety w pierwszym tygodniu surówki w posiłkach były skwaśniałe, a także zepsuty był twarożek podany na śniadanie (dostarczony rano!).
W związku z tym poprosiłam o rozwiązanie umowy, niedostarczanie posiłków i zwrot pieniędzy za 5 dni bez posiłków . Firma ostatnie zdanie potraktowała wybiórczo i nie dostarczała posiłków, ale pieniędzy mi nie zwróciła. Jeszcze na początku przysyłano mi maile, w których nie wiadomo o co chodziło, a później nie odpowiadano ani na maile, ani nie oddzwaniano.
Czuję się oszukana.
Wcześniej wielokrotnie korzystałam z cateringu dwóch innych firm i nigdy z niczego nie rezygnowałam, ani nie reklamowałam.
avatar

Aleksandra

2019-04-07 Kraków Basic

Ocena
Jakość jedzenia
Zadowolenie z efektu
Obsługa klienta i dostawa
Cena do jakości
Wybrałam dietę niskokaloryczną żeby zrzucić zbędne kilogramy i po miesiącu na wadze jest już 3 kilka mniej, więc będę dalej zamawiać. Jest to dieta bez specjalnych wyrzeczeń, prawie wszystko mi smakuje, choć jestem dosyć wymagająca. Może tylko z dostawą nie było wszystko idealnie, ale to nie wpływa na moją ogólną ocenę.
avatar

Alicja

2019-03-09 Warszawa Basic

Ocena
Jakość jedzenia
Zadowolenie z efektu
Obsługa klienta i dostawa
Cena do jakości
Całkiem dobra dieta, może troche monotonne są te posiłki. Ale ogólnie - polecam!
avatar

Andzia

2018-11-29 Kraków Basic

Ocena
Jakość jedzenia
Zadowolenie z efektu
Obsługa klienta i dostawa
Cena do jakości
Jak najbardziej polecam, dieta smaczna, urozmaicona, z wysokiej jakości produktów. I zaspokaja głód!
avatar

Monika

2018-11-11 Poznań Bez glutenu

Ocena
Jakość jedzenia
Zadowolenie z efektu
Obsługa klienta i dostawa
Cena do jakości
Jem z Fiteat.co od dawna, bo mam nietolerancję glutenu. Próbowałam już różnych diet pudełkowych, ale z nimi jest mi najbardziej po drodze - smaczne, zawsze świeże, dostawy na czas. Dobry wybór.

Wystaw opinię

Jakość jedzenia
Zadowolenie z efektu
Obsługa klienta i dostawa
Cena do jakości
Brak zdjęć

Bartłomiej Płócienniak

Szef kuchni

Tajniki sztuki kulinarnej zgłębiał w Londynie, gdzie przez 5 lat pod okiem mistrzów, gotował dla jednych z najznakomitszych restauracji na Chelsea, m.in. w Blue Bird, French Pigs Ea, czy Cat&Mutton. W Polsce swoje usługi świadczył dla lokali takich jak Wentzl, czy Skandale Royale. Jego nietuzinkowych potraw można było także zasmakować w krakowskiej restauracji Mezze, gdzie prezentował kuchnie hiszpańsko-marokańską. Szerszej publiczności dał się poznać występując w telewizyjnym programie TOP CHEF.
Brak informacji o dietetyku na stronie internetowej firmy