Porównywarka cateringów dietetycznych

Kliknij by dodać firmę do porównania

Mobilna Dieta

Mobilna Dieta

3,60 (5 ocen)
Jakość jedzenia
3,60
Zadowolenie z efektu
4,00
Obsługa klienta i dostawa
3,80
Cena do jakości
3,00
  • O firmie
  • Dostępne diety
  • Zdjęcia
  • Szef kuchni
  • Dietetyk

O firmie:

Mobilna Dieta to działający w Lublinie catering, który zrodził się jako kontynuacja praktyki doświadczonego dietetyka Grzegorza Kowaluka. Zauważył on, że problemem jego pragnących zmienić nawyki żywieniowe podopiecznych nie jest brak świadomości czy chęci, lecz brak możliwości logistycznych – przede wszystkim czasu i siły. Postanowił więc stworzyć miejsce, którego działalność odciąży jego Klientów z przymusu planowania diety, zakupów i gotowania. Catering dietetyczny Mobilna Dieta rozrósł się i teraz służy mieszkańcom Lublina i okolic, oferując różnorodne programy żywieniowe, wśród których każdy znajdzie idealny dla swoich potrzeb. W razie wątpliwości odnośnie do wyboru diety można liczyć na profesjonalną pomoc konsultanta.

Dieta Mobilna oferuje cztery główne warianty diety: Sport (dla osób aktywnych, które potrzebują szczegółowo wyliczonych makroskładników – konsultanci oferują pomoc w takim dobraniu składników, aby Klient mógł osiągnąć maksymalnie zadowalające efekty; możliwe jest w tym przypadku skorzystanie z personalizowanych planów obejmujących menu zgodne z dietami takimi, jak paleo czy carb backloading), Premium (dla najbardziej wymagających Klientów, którzy pragną odżywiać się niebanalnymi produktami z najwyższych półek oraz korzystać z superzdrowych dodatków, takich jak spirulina czy ziarna konopi); Standard (dieta o szerokim wachlarzu smaków, świetna zarówno dla tych, którzy pragną zrzucić nadprogramowe kilogramy, jak i tych, którzy po prostu lubią się odżywiać zdrowo, w sposób zbilansowany i urozmaicony; zawiera wiele potraw firmowych, oferuje dużo innowacyjnych sałatek, rolad czy kotlecików), Easy (nieskomplikowana, urozmaicona dieta oparta na ustalonym menu). W obrębie każdej z nich można zdecydować się na kilka dostępnych gramatur (wariant Sport ma aż 8 opcji!) oraz jeden z trzech programów składnikowych: „Jem wszystko”, „Wege” oraz „Wege z rybą”. W każdej z wersji można zdecydować się na posiłki bez glutenu lub bez nabiału.

Dieta pudełkowa Mobilna Dieta bazuje na świeżych, w pełni naturalnych składnikach i dostarcza samych przyjemnych, często niebanalnych doznań smakowych. Wszystkie posiłki przygotowywane są z ogromną starannością i odpowiedzialnością, receptury powstają na rzetelnym fundamencie doświadczenia i wiedzy, są różnorodne, pyszne i idealnie zbilansowane. Dużą część inspiracji kulinarnych szef kuchni czerpie z tradycji polskiej oraz śródziemnomorskiej.

Mobilna Dieta dostarczana jest na terenie Lublina i jego najbliższych okolic w estetycznych opakowaniach dostosowanych do podgrzewania w mikrofalówce.

Atuty cateringu:

Nowy wymiar różnorodności

Dieta pudełkowa Mobilna Dieta daje Klientom ogromne możliwości wyboru. Każda z opcji – Sport, Easy, Standard oraz Premium – dostępna jest w trzech programach: „Jem wszystko”, „Wege” oraz „Wege z rybą”. W ich obrębie można skorzystać z kilku pakietów kalorycznych oraz zdecydować się na dodatkowe możliwości, takie jak m.in. program bezglutenowy, cukrzycowy, paleo czy dieta rotująca węglowodany.

Elastyczność

Klienci cateringu Mobilna Dieta mogą wybrać porę dostawy, w każdej chwili zmieniać szczegóły zamówienia, zmniejszać bądź zwiększać liczbę posiłków (z 5 na 3 bądź odwrotnie), modyfikować kaloryczność, wstrzymywać dostawy albo ułożyć własny system złożony z kilku występujących naprzemiennie programów.

Przede wszystkim zdrowie!

Dieta Mobilna Dieta jest w pełni bezpieczna – nie obciąża nerek i wątroby, sprawdza się w kuracjach hormonalnych. Jest mądrze i racjonalnie skomponowana, dzięki czemu jej stosowanie zapobiega miażdżycy, obniża ciśnienie, poziom cukru i złego cholesterolu oraz trójglicerydów.

Sport

Dieta dla osób aktywnych i sportowców, którzy potrzebują szczegółowo wyliczonych makroskładników. W wersji podstawowej makroskładniki są w proporcjach 1:1:3 (B:T:W). Można zamówić dietę w modyfikacji własnej lub na podstawie indywidualnie dobranej diety. Oferujemy też pomoc w dobraniu makroskładników dla osiągnięcia maksymalnych efektów. Dieta w opcjach indywidualnych oraz wege, paleo, carb backloading czy z rotacją węglowodanów będą wyceniane indywidualnie. Jednak zmiany powinny się zamykać w podanym na stronie zakresie.
Przykładowe menu:

Śniadanie - pasta jajeczna z kiełkami

II Śniadanie - sałatka owocowa

Obiad - pieczona szynka wieprzowa z sosem

Podwieczorek - sałatka z kurczakiem

Kolacja - kolorowy talerz zdrowia

Dostępne kaloryczności Cena minimalna
1800 68 zł
2100 71 zł
2600 77 zł
3100 83 zł
3600 88 zł
4100 95 zł
4600 100 zł
5100 106 zł

Premium

Dieta dla bardzo wymagających. Tu króluje wołowina, łosoś, dorsz, indyk. Potrawy są bezglutenowe, można też zamówić wersję bez laktozy. Posiłki z mięsem lub rybą w wersji jem wszystko pojawiają się nawet dwa razy dziennie. W wersji wege zastępujemy je wyszukanymi posiłkami białkowymi pochodzenia roślinnego. Dieta Premium zawiera wiele specjalnych dodatków o działaniu zdrowotnym i poprawiającym przemianę materii jak spirulina, owoce goi, ziarna konopi i chia.
Przykładowe menu:

ŚNIADANIE - PŁATKI JAGLANE NA MLEKU KOKOSOWYM

II ŚNIADANIE - KOKTAJL TROPIKALNY Z OWOCAMI GOI

OBIAD - ROLADA DROBIOWA Z WARZYWAMI

PODWIECZOREK - ZUPA KREM Z DYNI I BATATA

KOLACJA - SAŁATKA Z RUKOLI


Dostępne kaloryczności Cena minimalna
1200 57 zł
1500 60 zł
1800 62 zł

Standard

Dieta o bogatej palecie smaków i urozmaiconym menu. Pojawiają się w niej specjalnie opracowane potrawy firmowe oraz mnóstwo sałatek, roladek i kotlecików. Jest to idealne rozwiązanie dla osób oczekujących maksymalnych doznań smakowych i lubią ciekawe połączenia smaków. Dieta Standard to idealne rozwiązanie zarówno dla odchudzających się jak i wszystkich chcących się zdrowo odżywiać.
Przykładowe menu:

ŚNIADANIE - PASTA JAJECZNA Z WARZYWAMI I KIEŁKAMI

II ŚNIADANIE - RYŻ Z MUSEM BRZOSKWINIOWYM

OBIAD - KOTLECIKI WOŁOWE Z LEŚNĄ NUTĄ

PODWIECZOREK - ZUPA Z ZIELONEGO GROSZKU

KOLACJA - SAŁATKA WIOSENNA

Dostępne kaloryczności Cena minimalna
1200 46 zł
1500 49 zł
1800 52 zł
Brak zdjęć
Brak informacji o szefie kuchni na stronie internetowej firmy

Grzegorz Kowaluk

Dietetyk

Od 15 lat pomagam ludziom jako dietetyk rozwiązać ich problemy z nadwagą. Przeprowadzając dziesiątki tysięcy rozmów z moimi klientami doszedłem do niezwykle ważnego wniosku. Problem z nadwagą wcale nie tkwi w braku świadomości ludzi lub ich niechęci do zmian…
Jeśli podejmowałeś kiedykolwiek próbę zrzucenia zbędnych kilogramów, pomyśl przez chwilę, co spowodowało, że nie osiągnąłeś planowanego celu?