Porównywarka cateringów dietetycznych

Kliknij by dodać firmę do porównania

Fit Malina

Fit Malina

4,33 (9 opinii)
Jakość jedzenia
4,56
Zadowolenie z efektu
4,33
Obsługa klienta i dostawa
4,44
Cena do jakości
4,00
  • O firmie
  • Dostępne diety
  • Opinie Klientów
  • Zdjęcia
  • Szef kuchni
  • Dietetyk

O firmie:

Catering dietetyczny Fit Malina działa na terenie Poznania i okolic, jest jednym z najstarszych cateringów działających w Polsce. Wieloletnie doświadczenie oraz szeroka wiedza specjalistyczna współpracujących z Fit Maliną dietetyków i sportowców jest gwarancją smacznych, zdrowych i doskonale zbilansowanych posiłków. Twórcy opierają swoją działalność na podstawowym założeniu stawiającym dietę w centrum wszelkich działań mających na celu poprawę funkcjonowania organizmu. Dieta jest tu kluczem otwierającym drzwi do pozytywnych zmian – to dzięki niej wzrasta wydajność, sprawność i zadowolenie z życia. Odpowiednio skomponowany program żywieniowy jest fundamentem pomagającym osiągać różnorakie cele – zrzucić zbędne kilogramy, przyspieszyć metabolizm, wymodelować sylwetkę czy zbudować masę mięśniową.

Dieta pudełkowa Fit Malina opiera się na potrawach, które nie zawierają sztucznych konserwantów, barwników, produktów od niesprawdzonych dostawców. Dania bogate są w witaminy, minerały, błonnik oraz inne ważne i niezbędne do zdrowego funkcjonowania składniki odżywcze. Przyprawy są naturalne, a zioła świeże. Chleb nie jest zamawiany od zewnętrznego dostawcy, lecz pieczony przez catering Fit Malina z wysokiej jakości ziaren. Wiele posiłków przygotowywane jest na parze bądź pieczone, co minimalizuje spożywanie niezdrowych tłuszczów, a jednocześnie powoduje, że zdrowe elementy pożywienia nie giną podczas agresywnej obróbki cieplnej.

Dieta Fit Malina dostępna jest w siedmiu szczegółowo opisanych na stronie opcjach: dieta Wege, dieta Gluten free, dieta Optymalna (tłuszczowo-anaboliczna, której stosowanie może przynieść efekt w postaci utraty tkanki tłuszczowej albo rozbudowy masy mięśni), dieta Health (mająca na celu wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych – dominują w niej produkty nabiałowe, chude mięso, ryby i węglowodany niskoglikemiczne), dieta Fat killer (skuteczna w walce z tkanką tłuszczową, oparta na produktach białkowych i wysokotłuszczowych, maksymalnie ograniczająca węglowodany), dieta Performance (przeznaczona dla tych, których celem jest dokonanie zmiany – pomaga w spaleniu tłuszczu, redukcji wagi, nabraniu masy mięśniowej), dieta Samuraja (złożona z nieprzetworzonych produktów wysokiej jakości, stworzona głównie dla osób trenujących zarówno zawodowo, jak i amatorsko). Każdy z programów dostępny jest w zróżnicowanych wariantach kaloryczności – od 1000 kcal do 3500 kcal. Do każdej z diet można dokupić świeżo wyciskany sok.

Atuty cateringu:

Festiwal pyszności

Dieta Fit Malina to nie tylko zdrowie, lecz także smak. Menu jest bardzo różnorodne i można w nim znaleźć takie pyszności, jak np. drobiowe eskalopki w musie musztardowym z komosą ryżową, tiramisu czy rozgrzewający krem z dyni z gruszką.

Zdrowie od podstaw

Dieta pudełkowa Fit Malina oparta jest świeżych składnikach pozyskiwanych od certyfikowanych dostawców. Posiłki nie zawierają barwników czy sztucznych konserwantów. Nawet chleb wypiekany jest bezpośrednio przez Fit Malinę. Ogromna część produktów przygotowywana jest na parze albo pieczona – dzięki temu nie jest kaloryczna oraz nie traci najcenniejszych składników odżywczych.

Lata doświadczeń

Catering Fit Malina był jednym z pierwszych w Polsce – szerokie doświadczenie w połączeniu z gruntowną wiedzą są gwarancją usług na najwyższym poziomie.

A może sok?

Istnieje możliwość wzbogacenia menu o pyszny, świeżo wyciskany sok, będący skarbnicą zdrowia i smaku na dobry początek dnia.

Performance

Sposób żywienia jest jednym z kluczowych czynników optymalizujących nasze zdolności wysiłkowe oraz zmiany jakie możemy dokonywać w naszym organizmie. Aby sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów stworzyliśmy Dietę Performance. Komponujemy ją w wielu wariantach kalorycznych w zestawach 4 i 5 dań w ciągu dnia. Staranna analiza indywidualnych potrzeb naszych klientów pozwala nam na dostosowanie odpowiedniej kaloryczności diety, która może przyczynić się do poprawy wyników których oczekujecie.Dieta Performance charakteryzuje się odpowiednim bilansem makroskładników oraz niskim indeksem glikemicznym (IG). Węglowodany i białka to dwa podstawowe makroskładniki w tej diecie. Kasze, ryż, ziemniaki w mundurkach, makarony, pieczywo żytnie oraz płatki owsiane to źródła węglowodanów. Chude mięso wołowe, ryby, drób, sery i jajka to produkty z których dostarczamy białek. Nie zapominamy również o zdrowych tłuszczach, których zawartość nie przekracza 15% w całodziennym menu. Źródłem tych tłuszczy są ryby, olej lniany, kokosowy, rzepakowy tłoczony na zimno, oliwa z oliwek oraz orzechy.Dieta Performance jest przeznaczona dla osób, które pragną zmian. W zależności od doboru kaloryczności pomagają: spalić zbędną tkankę tłuszczową, zredukować wagę ciała lub nabrać beztłuszczowej masy mięśniowej. Prawidłowe i skrupulatne przestrzeganie Diety Performance daje gwarancję uzyskania zamierzonych efektów, co może potwierdzić wielu z naszych byłych i obecnych klientów.
Przykładowe menu:

Brak przykładowego menu na stronie firmy

Dostępne kaloryczności Cena minimalna
1000 48 zł
1250 52 zł
1500 55 zł
1750 63 zł
2000 64 zł
2250 66 zł
2500 68 zł
3000 70 zł

Health

Dieta Health została przez nas stworzona na potrzeby klientów, którzy nie mają za cel postawionej spektakularnej redukcji wagi lub jej zwiększenie. Jednak przy wybranej określonej kaloryczności redukcja wagi i tkanki tłuszczowej jest jak najbardziej możliwa.Właściwy podział makroskładników i wprowadzenie produktów zgodnych z powszechnymi zasadami zdrowego żywienia, oznacza że w zestawie składającym się z pięciu lub z czterech posiłków zawierającym jeden do dwóch mięsnych posiłków, dostarczymy odpowiedniej ilości białek, węglowodanów i tłuszczy oraz witamin, minerałów i mikroelementów. Dieta Health opiera się o produkty nabiałowe, chude mięsa drobiowe i wołowe oraz ryby i niskoglikemiczne węglowodany.Stosowanie Diety Health pomoże wprowadzić odpowiednie nawyki żywieniowe i identyfikować zdrowe produkty spożywcze. Należy pamiętać o tym, że samo liczenie kalorii w całodziennym zestawie posiłków nie wystarczy ponieważ niektóre produkty stymulują magazynowanie energii w komórkach tłuszczowych co prowadzi do powiększanie tkanki tłuszczowej, dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniej diety, którą będziecie stosować.
Przykładowe menu:

Brak przykładowego menu na stronie firmy

Dostępne kaloryczności Cena minimalna
1000 45 zł
1250 49 zł
1500 52 zł
1750 54 zł
2000 58 zł
2250 60 zł
2500 62 zł

Fat killer

Dieta tłuszczowa Fat-Killer to niezwykle skuteczna dieta w walce ze zbędną tkanką tłuszczową. Jest to dieta w której wykorzystujemy produkty białkowe i wysokotłuszczowe jako źródło energii. Ilość węglowodanów ograniczamy do minimum.Dieta jest bardzo wymagająca i raczej nie polecamy jej osobom, które dopiero zaczynają swoja przygodę z odchudzaniem. Wprowadzając odpowiedni podział makroskładników dzięki diecie tłuszczowej, uzyskujemy minimalne skoki cukru we krwi, hamujemy apetyt i poprawiamy stan układu hormonalnego.Największą zaletą tej diety jest to, że dostarczając posiłki w odpowiedniej kaloryczności składające się z odpowiedniego rodzaju tłuszczy bez udziału węglowodanów jako szybkiego źródła energii, pozwalamy aby organizm zużywał energię z własnych zapasów tkanki tłuszczowej. W praktyce prowadzi to do redukcji tkanki tłuszczowej i utraty wagi ciała.Potwierdzona skuteczność tej metody może zostać zwiększona poprzez wprowadzenie regularnego wysiłku fizycznego w ciągu tygodnia. Zastosowanie diety Fat-Killer wiąże się z zachowaniem ścisłych reguł dlatego zalecamy wcześniejszą bezpłatną konsultację.
Przykładowe menu:

Brak przykładowego menu na stronie firmy.

Vege

Dieta wegetariańska, nazywana także dietą jarską to sposób odżywiania oparty wyłącznie na produktach pochodzenia roślinnego. W zależności od typu wegetarianizmu dopuszcza także spożywanie niektórych produktów odzwierzęcych.Prawidłowo zbilansowana i odpowiednio dobrana dieta wege jest zdrowa i dostarcza wszystkich składników, których potrzebuje organizm do prawidłowego funkcjonowania – dlatego tak istotne jest skomponowanie zrównoważonej diety. Nasze zestawy w Diecie Vege składają się z 4 lub 5 dań. Energia czyli węglowodany pochodzą z różnego rodzaju kasz, makaronu pełnoziarnistego, ryżu, pieczywa pełnoziarnistego oraz warzyw i owoców. Białka roślinne nie należą do białek pełnowartościowych, najbardziej wartościowe jest białko soi.Oprócz białka z soi i roślin strączkowych w Diecie Vege dostarczamy inne rodzaje białek z ryb i jajek. Źródłem tłuszczy są ryby ponieważ zawierają one niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe omega -3, obniżające poziom cholesterolu i przeciwdziałające miażdżycy. Ze źródeł pochodzenia roślinnego są to olej lniany, kokosowy, rzepakowy tłoczony na zimno oraz oliwa z oliwek.
Przykładowe menu:

Brak przykładowego menu na stronie firmy

Dostępne kaloryczności Cena minimalna
1000 48 zł
1250 53 zł
1500 56 zł
1750 59 zł
2000 62 zł
2250 65 zł
2500 68 zł

Gluten free

Gluten to białko roślinne, występujące w ziarnach zbóż: pszenicy, jęczmieniu, życie i owsie. Gluten stanowi składnik mąki i sprawia, że po zmieszaniu z wodą staje się ona ciągliwa i kleista. Dlatego dieta, która przygotowujemy dla was nie zawiera produktów zawierających gluten.Produktami z których składają się posiłki w naszej Diecie Gluten-Free są: ryż, ziemniaki, kasza gryczana i jaglana, kukurydza, soja, amarantus, soczewica, fasola orzechy, a także chude mięso, jaja, owoce i warzywa. W diecie bezgutenowej powszechnie stosuje się posiłki składające się z produktów mlecznych. Jednak wiele osób łączy dietę bezglutenową z wyłączeniem posiłków zawierających mleko i produkty mleczne.Dieta Gluten-Free polecana jest szczególnie dla osób uczulonych na gluten.
Przykładowe menu:

Brak przykładowego menu na stronie firmy

Dostępne kaloryczności Cena minimalna
1000 49 zł
1250 54 zł
1500 59 zł
1750 63 zł
2000 66 zł
2250 68 zł
2500 70 zł

Samuraj

Co to za dieta?

Dieta bez glutenu, nabiału, ograniczająca substancje antyodżywcze jak np. lektyny i kwas fitynowy. Składa się z czystych, nieprzetworzonych, wysokiej jakości produktów. Opiera się głównie na mięsie, warzywach, owocach oraz bezglutenowych zbożach, takich jak komosa ryżowa, tapioka, amarantus czy gryka. Węglowodany ulokowane są okołotreningowo, oraz na noc wg zasady carb back loading.Dla kogo?

Dieta jest skonstruowana nie tylko na książkowych zasadach jak również na doświadczeniu i wrażeniach osób, które ją testowały, czyli m.in. zawodników MMA, cross fit-owców, biegaczy, kulturystów. Dzięki ich wskazówkom i uwagom, opracowaliśmy dietę dogodną sportowców i osób trenujących amatorsko.Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

Dbamy o każdy szczegół jak np. namaczanie kasz w kwaśnym środowisku w celu uwolnienia fitazy, która rozkłada kwas fitynowy- szkodliwy dla jelit i wchłanialności minerałów. Eliminujemy produkty typu- ryż brązowy, który jest bogaty w antyodżywcze fityniany- zaburzające przyswajalność minerałów.

Nasze dania przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Bez zbędnych konserwantów i ulepszaczy.Z jakich posiłków składa się Dieta Samuraja?Nasza dieta składa się z 5 posiłków, których kolejność spożywania dobieramy pod indywidualny plan treningowy:

Dwa posiłki – białkowo – tłuszczowe

Posiłek – około treningowy (przedtreningowy)

Posiłek – około treningowy (potreningowy)

Posiłek – ładowanie węglowodanów na noc
Przykładowe menu:

Brak przykładowego menu na stronie firmy

Optymalna

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziliśmy do naszego jadłospisu dietę tłuszczową anaboliczną – optymalną.Opiera się ona na zasadach optymalnego odżywiania organizmu, gdzie kluczem do sukcesu w racjonalnym odżywianiu, są odpowiednie proporcje pomiędzy makroskładnikami – czyli białkiem, tłuszczem i węglowodanami. Jej główne zalecenia są zgodne z elementarnymi podstawami biochemii.Posiłki z których składa się dieta oparte są o produkty odzwierzęce o wysokiej zawartości tłuszczy. Zastosowanie tej diety ma przynieść efekt w postaci zgubienia zbędnej tkanki tłuszczowej lub rozbudowaniu masy mięśniowej.Podstawą w stosowaniu diety tłuszczowej optymalnej jest kontrolowanie dziennego spożycia węglowodanów. Dieta tłuszczowa optymalna różni się właśnie tym od diety Fat Killer w której wprowadzamy organizm w ketozę. W diecie tłuszczowej optymalnej staramy się aby spożycie węglowodanów było możliwie niskie aby organizm nie wchodził w proces ketozy. Spożywamy je w najmniejszej ilości zapewniającej prawidłowe funkcjonowanie przemian biochemicznych w organizmie.Produkty, których używamy na skomponowanie diety są źródłem białek najwyższej wartości biologicznej, jaja zawierające cenne fosfolipidy i witaminy rozpuszczalne w tłuszczach, sery, podroby, ryby, mięsa. Posiłki w naszej diecie tłuszczowej anabolicznej – optymalnej uzupełniamy w dużą ilość warzyw, będących źródłem witamin i minerałów.
Przykładowe menu:

Brak przykładowego menu na stronie firmy

Opinie Klientów

avatar

Natalia

2021-08-04 Poznań Fat killer

Ocena
Jakość jedzenia
Zadowolenie z efektu
Obsługa klienta i dostawa
Cena do jakości
Jedzenie super, ale żeby coś się stało z moim tłuszczem, to nie powiem...
avatar

Marek

2020-11-16 Poznań Performance

Ocena
Jakość jedzenia
Zadowolenie z efektu
Obsługa klienta i dostawa
Cena do jakości
Świetne jedzenie, dobre proporcje makro no i ta oszczędność czasu - normalnie przygotowanie jedzenia zajmuje mi bardzo dużo czasu, a tu ktoś to robi za mnie! Odzyskałem swoje życie. :))
avatar

Jakub

2020-06-06 Poznań Fat killer

Ocena
Jakość jedzenia
Zadowolenie z efektu
Obsługa klienta i dostawa
Cena do jakości
1. Pierwsza liga jeśli chodzi o mięsa (wołowina, wieprzowina, drób) i desery (np. keto-kokosanki, fit-serniki)
2. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości i różnorodności posiłków
3. Jeżeli ktoś szuka diety typu low-carb to naprawdę warto - znają się na rzeczy
4. Posiłki są dobrze doprawione, czasem brakuje soli - ale to dobrze. Zawsze można dosolić, a odsolić już trudniej :D
avatar

Kasia

2020-06-05 Poznań Vege

Ocena
Jakość jedzenia
Zadowolenie z efektu
Obsługa klienta i dostawa
Cena do jakości
Fajny catering, w opcji vege jest mnóstwo dań z różnych stron świata, więc nie nudzi się za szybko. Trochę odniosłam wrażenie, że wszystko jest przyprawiane na jedna nutę, ale ogólnie uważam, że warto zamówić.
avatar

Maja

2019-09-22 Poznań Health

Ocena
Jakość jedzenia
Zadowolenie z efektu
Obsługa klienta i dostawa
Cena do jakości
Wzięłam na dzien dobry 1250 kcal - ku mojemu zdziwieniu nie chodzę głodna, chudnę i bardzo mi smakuje,
avatar

Zuzanna

2019-07-17 Poznań Health

Ocena
Jakość jedzenia
Zadowolenie z efektu
Obsługa klienta i dostawa
Cena do jakości
Starsznie się bałam, że nie będzie mi smakować, ale niepotrzebnie. Fajne potrawy, czasem zupełnie nieoczekiwane połączenia smaków, ale jak na razie jestem zadowolona.
avatar

Anna

2019-06-01 Poznań Health

Ocena
Jakość jedzenia
Zadowolenie z efektu
Obsługa klienta i dostawa
Cena do jakości
Powiem szczerze, nic nadzwyczajnego. Jedzenie jest takie sobie, raz lepsze, raz gorsze. Czasem trafiało się coś naprawdę fajnego, jak pyszne tiramisu, ale niestety nie zbyt często.
avatar

Mikołaj

2019-05-29 Poznań Performance

Ocena
Jakość jedzenia
Zadowolenie z efektu
Obsługa klienta i dostawa
Cena do jakości
Dobra proporcja białka do węgli, daje power! Wyniki są, polecam.
avatar

Julia

2019-01-17 Poznań Health

Ocena
Jakość jedzenia
Zadowolenie z efektu
Obsługa klienta i dostawa
Cena do jakości
Wzięłam na próbę, najpierw Fatkiller, teraz jem health 1200 - obydwie diety b. dobre. Na początku byłam głoda, ale traz przywyczaiłam się.

Wystaw opinię

Jakość jedzenia
Zadowolenie z efektu
Obsługa klienta i dostawa
Cena do jakości
Brak zdjęć
Brak informacji o szefie kuchni na stronie internetowej firmy
Brak informacji o dietetyku na stronie internetowej firmy