Porównywarka cateringów dietetycznych

Kliknij by dodać firmę do porównania

Be Diet Catering

Be Diet Catering

4,34 (28 ocen)
Jakość jedzenia
4,25
Zadowolenie z efektu
4,32
Obsługa klienta i dostawa
4,89
Cena do jakości
3,89
  • O firmie
  • Dostępne diety
  • Zdjęcia
  • Szef kuchni
  • Dietetyk

O firmie:

Catering dietetyczny Be Diet Catering to program żywieniowy stworzony przez idolkę Polek dbających o sylwetkę – Ewę Chodakowską. Dzięki tej diecie – w zależności od wybranej opcji – w sposób zdrowy stracisz zbędne kilogramy tak, jak uczyniły to już miliony Polek. Dieta pudełkowa Be Diet Catering stworzona została przez zespół wykwalifikowanych i doświadczonych dietetyków klinicznych oraz znakomitego, niebojącego się wyzwań szefa kuchni. Nadrzędnym celem diety Be Diet Catering jest wspieranie Klientów w holistycznej przemianie dotyczącej nie tylko sposobu odżywiania, ale także całego stylu życia. Niebagatelną rolę pełni tutaj bogaty w wartościowe treści blog, który pozwala czerpać profesjonalną, lecz przystępnie przedstawioną wiedzę. Dzięki dostępowi do na bieżąco aktualizowanych artykułów Klienci zyskują głęboką świadomość, co pozwala nie tylko na utratę kilogramów, ale dokonanie kompleksowej metamorfozy zmieniającej życie na lepsze.

Dieta pudełkowa Be Diet Catering dostępna jest w trzech wariantach. Opcja Be Diet Optimal oparta jest na menu optymalnym, klasycznym, pozwalającym na wygodę, dużą oszczędność czasu oraz dostarczanie organizmowi niezbędnych dla zdrowego funkcjonowania składników. Opcja Be Diet Vege przeznaczona jest dla laktoowowegetarian i bazuje na szerokiej gamie sezonowych produktów roślinnych, pozyskiwanych ze sprawdzonych źródeł. Stworzona ona została tak, by zapewnić dostarczenie wszystkich niezbędnych składników odżywczych mimo wykluczenia produktów mięsnych. W diecie tej dominują warzywa, owoce oraz zboża, a całości dopełniają produkty mleczne oraz jaja. Trzecia opcja diety to Be Diet Vege + Ryba – ryby dostarczają organizmowi dużej ilości zdrowych kwasów tłuszczowych. W połączeniu z produktami bogatymi w białko, takimi jak tofu czy rośliny strączkowe, tworzą one optymalną dietę dla osób, które nie spożywają mięsa. W każdej opcji dostępnych jest pięć wariantów kalorycznych.

Dieta Be Diet Catering wolna jest od konserwantów, produktów wysokoprzetworzonych, barwników czy cukru. Zawiera za to dużą ilość superfoods , między innymi kiszonek, czarnej porzeczki, buraków czy kasz. Dieta skomponowana została tak, aby nie obciążać, lecz dodawać zdrowej, radosnej energii do działania i wprowadzania zmian. Charakterystyczne dla diety Be Diet Catering są bogate w składniki odżywcze, pyszne, zróżnicowane koktajle.

Catering dietetyczny Be Diet Catering dostępny jest aż w jedenastu województwach, a jego zasięg wciąż się rozszerza.

Atuty cateringu:

Dieta Ewy Chodakowskiej

Catering dietetyczny Be Diet Catering stworzony został przez znaną i cenioną Ewę Chodakowską, która zmotywowała miliony Polek do pozytywnych zmian i dążenia do celu w postaci zdrowego i naładowanego pozytywną energią stylu życia.

3 warianty diety w 5 opcjach kalorycznych

Dieta Be Diet Catering daje możliwość wyboru pomiędzy trzema wariantami uwzględniającymi najbardziej popularne zwyczaje żywieniowe. W każdej z opcji zdecydować się można na 5 propozycji kalorycznych: 1000, 1300, 1500, 1800 oraz 2200 kalorii.

Pełnowartościowe posiłki

Dieta pudełkowa Be Diet Catering bazuje na pełnowartościowych , zróżnicowanych i naturalnych produktach, bez konserwantów, sztucznych barwników i cukru, które dostarczają niezbędnych wartości odżywczych i dodają zdrowej, witalnej energii.

Szeroki zasięg

Catering dietetyczny Be Diet Catering dostępny jest aż w jedenastu województwach.

Be Diet Optimal

Be Diet Optimal to dieta optymalna, przeznaczona dla każdego, kto ceni wygodę, różnorodność potraw, zbilansowane posiłki dobrane pod kątem wymaganej kaloryczności.Dieta składa się z 5 pełnowartościowych posiłków. Menu zostało ułożone przez dietetyków klinicznych. Nad przygotowaniem każdej potrawy czuwa nasz doświadczony szef kuchni wraz z zespołem, a cały jadłospis Be Diet Optimal, powstał przy współpracy z Ewą Chodakowską.Be Diet Optimal to 5 zbilansowanych posiłków w wybranej kaloryczności dostarczanych każdego dnia, wprost pod Twoje drzwi. To bezpieczny sposób na zrzucanie zbędnych kilogramów, z gwarancją zachowania zdrowia, jak i korzystania ze smacznych, różnorodnych posiłków, gdy nie masz czasu gotować, a chcesz zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Podstawą jadłospisu są: chude mięso, ryby, warzywa, owoce oraz produkty zbożowe.Zespół doświadczonych osób przygotował dietę, która pozwala pokryć dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, dodaje energii, a przy tym powoduje spadek wagi i umożliwia osiągnięcie docelowej masy ciała. Poszczególne posiłki dostarczają organizmowi wszystkich niezbędnych składników, w tym witamin i minerałów.Be Diet Optimal bazuje na pełnowartościowych, naturalnych produktach, które dostarczają niezbędnych wartości odżywczych oraz pozwalają wykluczyć z codziennego jadłospisu barwniki i konserwanty.
Przykładowe menu:

Śniadanie - Placki z płatkami owsianymi

II Śniadanie - Przekąska z masłem orzechowym

Obiad - Kotlety z soczewicy z tymiankowym kalafiorem

Podwieczorek - Koktajl “bomba antyoksydantów”

Kolacja - Krem z pomidorów

Dostępne kaloryczności Cena minimalna
1000 53 zł
1300 55 zł
1500 57 zł
1800 58 zł
2200 61 zł

Be Diet Vege

Be Diet Vege to dieta stworzona z myślą o laktoowowegetarianach, czyli wegetarianach dopuszczających spożywanie produktów mlecznych, jaj oraz miodu. To 5 pełnowartościowych posiłków dostarczanych na każdy dzień, wprost pod wskazany adres.Jadłospis został ułożny pod okiem dietetyków klinicznych, przy współpracy z Ewą Chodakowską. Każde danie przyrządza nasz doświadczony szef kuchni wraz ze swoim zespołem. Dzięki zaangażowaniu tak wielu profesjonalistów, dania, pomimo wykluczenia mięsa i ryb, zapewniają prawidłowe proporcje poszczególnych składników odżywczych.Be Diet Vege bazuje na szerokiej gamie produktów pochodzenia roślinnego, w tym na warzywach, owocach oraz zbożach, z niewielkim dodatkiem produktów mlecznych i jaj. Tak skomponowane posiłki pozwalają na dostarczenie większych ilości błonnika pokarmowego. Jest to składnik gwarantujący zachowanie uczucia sytości i regulujący pracę układu pokarmowego. W Be Diet Vege znaleźć można szereg wartościowych składników odżywczych, które dostarczane do organizmu w stosownych proporcjach, chronią przed wieloma chorobami cywilizacyjnymi.W jadłospisie nie znajdziecie produktów zawierających konserwanty, barwniki czy żelatynę.
Przykładowe menu:

Śniadanie - Mini bułeczki własnego wypieku z pastą ze szpinaku, fety i słonecznika

II Śniadanie - Koktajl mango lassie

Obiad - Dynia i soczewica w kokosie

Podwieczorek - Jogurt z bananem, miodem i tahini

Kolacja - Krem z ogórków

Dostępne kaloryczności Cena minimalna
1000 53 zł
1300 55 zł
1500 57 zł
1800 58 zł
2200 61 zł

Be Diete Vege + ryba

Be Diet Vege + Ryba to dieta wegetariańska, w której znalazły się ryby – produkty bogate w zdrowe tłuszcze. Przy współpracy z Ewą Chodakowską i dietetykami klinicznymi, powstał jadłospis dla wegetarian, chcących spożywać ryby. To 5 posiłków dziennie, dostarczanych wprost pod wskazany adres, nad których przygotowaniem czuwają doświadczeni kucharze, z naszym szefem kuchni na czele.Be Diet Vege + Ryba to gwarancja wartościowych posiłków, które pomimo wykluczenia z diety mięsa, dostarczają wszystkich niezbędnych substancji odżywczych. Alternatywę dla mięsa stanowią między innymi rośliny strączkowe oraz tofu. Doskonale zbilansowane posiłki zapewniają właściwą liczbę kalorii, dbają o efektywne przyswajanie substancji odżywczych, a przy tym świetnie smakują.Be Diet Vege + Ryba to również zdrowe tłuszcze pochodzące z ryb. Jadłospis jest na tyle urozmaicony, by spełnić oczekiwania wszystkich zainteresowanych.
Przykładowe menu:

Śniadanie - pasta z jaj z pieczywem i pomidorami

II sniadanie - Chia z ananasem

Obiad - Dorsz na ratatuj

Podwieczorek - Koktajl bananowo-owsiany

Kolacja - Krem dyniowy z mango

Dostępne kaloryczności Cena minimalna
1000 53 zł
1300 55 zł
1500 57 zł
1800 58 zł
2200 61 zł
Brak zdjęć
Brak informacji o szefie kuchni na stronie internetowej firmy
Brak informacji o dietetyku na stronie internetowej firmy