Porównywarka cateringów dietetycznych

Dieta bez laktozy - Ranking firm

Easy Diet

5,00 (1 ocena)
EasyDiet oferuje pełnowartościowe zestawy posiłków z dostawą do domu lub biura. Menu tworzone jest przez doświadczonego dietetyka zgodnie z zasadami zdrowego odżywiania, jest odpowiednio zbilansowane i zawiera ustaloną ilość kalorii. W ofercie znajdziesz programy dla osób chcących zdrowo się odżywiać, odchudzających się oraz ze specjalnymi wymaganiami żywieniowymi.

Sztuka Jedzenia

5,00 (1 ocena)
Zindywidualizowany i kompletny catering dietetyczny. Dostarcza pomysłów na ciekawe i zdrowe posiłki oraz pomaga osiągnąć dietetyczne cele.

OptiDiet

5,00 (1 ocena)
OptiDiet to ludzie pełni pasji, którzy tworzą rozmaite diety i nieustannie dbają o ich najwyższą jakość. Są osobami aktywnymi: trenerami personalnymi i dietetykami, sportowymi i klinicznymi, którzy wierzą w holistyczne podejście do zdrowia człowieka, dlatego interesują ich nie tylko diety i sposoby żywienia, ale też suplementacja czy aspekty związane ze zdrowiem psychicznym.

Miód Malina

4,75 (2 oceny)
Miód Malina powstała z pasji do zdrowego i świadomego odżywiania oraz chęci podzielenia się nią z klientami. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w najlepszych konceptach gastronomicznych i wiedzy z zakresu dietetyki, Miód Malina w najprostszy możliwy sposób poprowadzi Cię w stronę idealnej równowagi żywieniowej.

Kuźnia Zdrowia

4,75 (1 ocena)
Wieloletnie doświadczenie w dietetyce i prowadzeniu cateringu dietetycznego zaowocowało stworzeniem cateringu Kuźnia Zdrowia, który zajmuje się kompleksową obsługą osób, które chcą podnieść jakość swojego życia, zadbać o zdrowie, sylwetkę i dobre samopoczucie.

LightBox

4,69 (4 oceny)
LightBox to smaczna i zdrowa dieta pudełkowa, która będzie Ci odpowiadać! Lubisz mieć wybór? To doskonale, bo LightBox oferuje diety FLEX z wyborem menu - wybierasz z 20 potraw dziennie i jesz tylko to, na co masz ochotę. Ekspertem smaku LightBox jest znany szef kuchni i juror Masterchef Michel Moran.

Rukola

4,63 (2 oceny)
Rukola to firma prowadzona przez zespół dyplomowanych dietetyków. Na pierwszym miejscu stawia realną troskę o zdrowie klientów, przez co nie dopuszcza żadnych kompromisów w kwestiach jakości produktów, systemu produkcji i higieny.
Za swój największy zysk uznaje poprawę jakości życia klienta, dlatego zamiast oszczędzać na jakości, woli inwestować w zdrowy rozwój firmy i cieszyć się zaufaniem nawet tych najbardziej wymagających.

Dieta Premium

4,50 (1 ocena)
Lata doświadczeń, profesjonalizm, wiedza specjalistyczna, pasja, bezbłędne wyczucie smaku i dbałość o szczegóły, to tylko niektóre z cech, które charakteryzują catering dietetyczny Dieta Premium. Duża liczba zróżnicowanych opcji, zdrowe posiłki i brak monotonii są gwarancją zadowolenia nawet wybrednych Klientów.

FitEat.co

4,50 (1 ocena)
Wszystkie diety znajdujące się w ofercie FITEAT są skomponowane wyłącznie ze świeżych produktów, bogatych w witaminy i składniki odżywcze. To codziennie inne, doskonale zbilansowane jadłospisy, dostarczające organizmowi wszystkich niezbędnych elementów potrzebnych do zdrowego funkcjonowania. W posiłkach FITEAT nie stosuje się sztucznych polepszaczy smaku.

Mobilna Dieta

4,50 (1 ocena)
Jak pozbyć się zbędnych kilogramów, poprawić samopoczucie, zaimponować bliskim, żyć zdrowo nie tracąc przy tym siły i energii? A to wszystko bez konieczności samodzielnego przygotowywania dietetycznych posiłków w domu, w miejscu pracy lub tam, gdzie trudno o warunki do gotowania. Mobilna Dieta ma odpowiedź!