Porównywarka cateringów dietetycznych

Kliknij by dodać firmę do porównania

SimpleBox

SimpleBox

4,00 (4 oceny)
Jakość jedzenia
4,25
Zadowolenie z efektu
4,00
Obsługa klienta i dostawa
3,75
Cena do jakości
4,00
  • O firmie
  • Dostępne diety
  • Zdjęcia
  • Szef kuchni
  • Dietetyk

O firmie:

To bezkompromisowa firma cateringowa z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, dla której podstawą jest smak. Catering Simplebox opiera się na zasadzie nieangażowania się w zbędne błahostki, a skupienia na tym, co jest istotą, czyli na jedzeniu. Z tego powodu Klienci nie otrzymują zbędnych ulotek, materiałów reklamowych, naklejek i innych marketingowych „upiększeń”, które mają nadać diecie wrażenie bycia „premium”. Liczy się tylko jakość smaku, i właśnie za to Simplebox jest ceniony przez swoich Klientów.

Prostota często kojarzona jest z czymś gorszym, słabszym. A przecież to właśnie rzeczy proste są najcenniejsze. Na przykład zapach chleba czy moment rozgryzania chrupiącej, soczystej marchewki. To właśnie na te chwile stawia dieta pudełkowa Simplebox, oferując swym Klientom prostotę – to, co w jedzeniu najzdrowsze, najprzyjemniejsze i najcenniejsze.

Z prostoty wynika jeszcze jedna bardzo istotna dla Klienta rzecz – unikanie zabiegów reklamowych i zbędnych upiększeń sprawia, że cena diety jest wyjątkowo przystępna i należy do najniższych na branżowym rynku.

Oprócz smaku Klienci Simpleboxa doceniają także dużą różnorodność potraw – brak monotonii w menu jest jednym z powodów, dla których osoby pragnące zmienić swoje nawyki trwają w swych założeniach i dzielnie dążą do celu. Odpowiedni bilans mikroskładników i kalorii sprawia, że jedzenie jest pożywne, dodaje energii i pomaga w osiągnięciu zamierzonych efektów.

Dieta pudełkowa dostępna jest w trzech głównych opcjach – Simple Standard (bogata w wyselekcjonowane mięsa, ryby i sery, sezonowe warzywa i owoce, kasze, koktajle owocowe i słodkie smakołyki w wersji fit); Simple Vege (bez mięsa, bazująca na pysznych warzywach i owocach zazwyczaj przyrządzanych superzdrową metodą gotowania próżniowego – sous vide) oraz Simple Bez Ryb (jest to dieta Standard, lecz wykluczająca ryby i owoce morza – zastąpione są one pysznym grillowanym serem bądź smakowicie przygotowanym mięsem).

W menu można znaleźć m.in.: polędwiczkę churrasco podaną z sosem chimichurri, kaszą jęczmienną i surówką z marchewki, sałatkę z kaszy gryczanej z pieczonymi burakami, chipsami z fety i sosem miodowo-musztardowym, krem z hiszpańskich pomidorów podany z prażonym słonecznikiem czy tofu w sosie kokosowym z pieczonymi batatami.

Atuty cateringu:

Zero kompromisów

Simple Box szczyci się bezkompromisowym podejściem do swej misji. Zamiast tracić czas i energię na chwyty marketingowe i zbędne dodatki, twórcy cateringu dbają o smak swoich potraw oraz różnorodność menu. W jedzeniu chodzi wszak o… jedzenie, nie o kolorowe tacki i krzykliwe ulotki.

Pełnia zdrowego smaku

Duża część potraw przygotowywanych przez catering dietetyczny Simplebox powstaje przy użyciu metody sous vide, oznaczającej gotowanie w próżni – we własnym sosie, bez utraty dobroczynnych dla zdrowia i samopoczucia składników odżywczych. Z techniki tej nie bez powodu korzystają najlepsze restauracje świata.

Trzy zbilansowane programy

Dieta Simplebox dostępna jest w trzech głównych wariantach, w obrębie których można wybierać pomiędzy kilkoma opcjami kalorycznymi – od 1000 do 2000 kcal.

Lokalna jakość i cena – ogólnopolski zasięg

Dieta pudełkowa Simplebox dostępna jest już w największych miastach 9 województw, będąc poważną konkurencją dla o wiele droższych przedstawicieli branży. Dzięki stawianiu na prostotę Simple Box należy do najbardziej przystępnych cenowo cateringów w Polsce.

Standardowa / Vege

Dieta bogata w selekcjonowane przez Szefa Kuchni: mięsa, ryby i sery. Nie brak w niej warzyw i owoców sezonowych, kasz i aromatycznych, świeżych przypraw. Znajdziesz w niej kolorowe, owocowe koktajle i domowe ciasta w wersji FIT. Dieta standard jest bazą
Przykładowe menu:

Brak przykładowego menu na stronie

Dostępne kaloryczności Cena minimalna
1000 44,98 zł
1200 44,98 zł
1500 44,98 zł
1800 44,98 zł
2000 44,98 zł

Vege

VEGE=vegetables,czyli warzywa . Dieta VEGE pozbawiona jest mięsa wołowego, wieprzowego, drobiowego oraz ryb. Bogata w warzywa i owoce- jest najczęściej zamawianą i polecaną u nas dietą. Dzięki stosowaniu metody Sous Vide w gotowaniu warzyw są one bardziej
Przykładowe menu:

Brak przykładowego menu na stronie firmy.

Bez ryb

Połączenie diet: STANDARD oraz VEGE. Nie lubisz ryb? Świetnie! To dieta dla Ciebie. Każdą rybkę zastąpimy odpowiednią porcją grillowanego serka albo pysznego, pieczonego mięska. Nasi dietetycy już zacierają ręce i pracują nad kolejnym menu;) Kotleciki war
Przykładowe menu:

Brak przykładowego menu na stronie firmy.

Dostępne kaloryczności Cena minimalna
1000 44,98 zł
1200 44,98 zł
1500 44,98 zł
1800 44,98 zł
2000 44,98 zł
Brak zdjęć
Brak informacji o szefie kuchni na stronie internetowej firmy
Brak informacji o dietetyku na stronie internetowej firmy