Porównywarka cateringów dietetycznych

Kliknij by dodać firmę do porównania

Kura Domowa

Kura Domowa

5,00 (1 opinia)
Jakość jedzenia
5,00
Zadowolenie z efektu
5,00
Obsługa klienta i dostawa
5,00
Cena do jakości
5,00
  • O firmie
  • Dostępne diety
  • Opinie Klientów
  • Zdjęcia
  • Szef kuchni
  • Dietetyk
Treść pochodzi ze strony kura-domowa.euzdrowe-pudelko

O firmie:

Dla nas jestes Wyjątkowy, dlatego codziennie dostosowujemy się do Twoich potrzeb. Wiemy jak czasochłonne i pracochłonne jest przygotowywanie posiłków oraz jak ogromnej wiedzy potrzeba, aby zbilansować je odpowiednio. Pozwól sobie na czas z tym co lubisz najbardziej, regeneruj siły- my zajmiemy się wszystkim.

Czym są PUDEŁKA KURY DOMOWEJ?
KURA DOMOWA PUDEŁKA to zbilansowana dieta. Jest bogata w witaminy, minerały oraz błonnik. Pozbawiona jest cukru, białej mąki, jak też zawiera ograniczoną ilość soli. Dbamy o to aby dostarczała organizmowi niezbędnych składników odżywczych przy zachowaniu odpowiednich proporcji między węglowodanami, białkami i tłuszczami.

Nasze starania koncentrujemy na stworzeniu produktu najwyższej jakości, a więc na przygotowywaniu posiłków zdrowych, wartościowych i smacznych.

Czy KURA DOMOWA PUDEŁKA są dla Ciebie?
Jeśli chcesz schudnąć lub po prostu jeść zdrowo, KURA DOMOWA PUDEŁKA jest właśnie dla Ciebie!

KURA DOMOWA PUDEŁKA, to całodzienne zestawy pełnowartościowych posiłków, które dostarczamy bezpośrednio do klienta. Dowozimy w ustalone wcześniej miejsce (dom, miejsce pracy, etc...) o ustalonej godzinie. Możliwy jest odbiór w punkcie.

Atuty cateringu:

Oszczędzamy Twój czas

Wiemy jak czasochłonne i pracochłonne jest przygotowanie zbilansowanych posiłków na cały dzień, dlatego z całą przyjemnością zrobimy to za Ciebie, dbając jednocześnie o najwyższą jakość produktów.

Diety specjalne

Posiadamy duże doświadczenie przy dietach specjalnych - dla osób z cukrzycą, chorobą wrzodową żołądka, bezlaktozowa, bezglutenowa, indywidualnie dostosowywana dieta dla osób z nowotworami

Bezpłatna konsultacja z dietetykiem

Jeśli nie wiesz jaka kaloryczność będzie odpowiednia, skontaktuj się z nami. Nasz dietetyk pomoże wybrać najlepszą dla Ciebie dietę uwzględniając efekty, które chcesz osiągnąć. Porada dietetyczna przy zakupie PUDEŁEK na okres minimum dwóch tygodni jest BEZPŁATNA.

Standard

KURA DOMOWA PUDEŁKA są to zbilansowane posiłki na cały dzień. Przy połączeniu z aktywnością fizyczną daje najlepsze efekty. Dieta oparta jest na zdrowych, dobrych jakościowo produktach o niskim indeksie glikemicznym.
Przykładowe menu:

Śniadanie - Kanapka z serem podwędzanym, pieczywo żytnie, papryka

II Śniadanie - Koktajl truskawkowy

Obiad - Wołowe bolognese, spaghetti pełne ziarno, świeże warzywa z winegret

Podwieczorek - Guacamole, wafelek ryżowy

Kolacja - Sałatka „Kura na farmie”, sos czosnkowy, pieczywo

Dostępne kaloryczności Cena minimalna
1200 55 zł
1500 57 zł
2000 60 zł
2500 64 zł

Opinie Klientów

avatar

Małgorzata

2019-01-10 Białystok Standard

Ocena
Jakość jedzenia
Zadowolenie z efektu
Obsługa klienta i dostawa
Cena do jakości
jestem bardzo zadowolona

Wystaw opinię

Jakość jedzenia
Zadowolenie z efektu
Obsługa klienta i dostawa
Cena do jakości
Brak zdjęć
Brak informacji o szefie kuchni na stronie internetowej firmy

Marta Konował

Dietetyk

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku dietetyka na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W trakcie studiów zdobywałam doświadczenie na praktykach jakie odbywałam w poradniach przyklinicznych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego i Dziecięcego Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego, na oddziałach szpitalnych, w kuchni szpitalnej oraz poradni dietetycznej. Dodatkowo jako wolontariuszka brałam udział w prowadzeniu edukacji żywieniowych w szkołach i Klubie Puszystych.