Porównywarka cateringów dietetycznych

Kliknij by dodać firmę do porównania

Akademia Smaków

Akademia Smaków

4,38 (2 opinie)
Jakość jedzenia
4,50
Zadowolenie z efektu
4,50
Obsługa klienta i dostawa
4,50
Cena do jakości
4,00
  • O firmie
  • Dostępne diety
  • Opinie Klientów
  • Zdjęcia
  • Szef kuchni
  • Dietetyk
Treść pochodzi ze strony www.smacznadieta.com

O firmie:

W naszych daniach łączymy to, czego potrzebuje Twój organizm, ze smakiem, o który upomina się podniebienie. Tworząc nasz unikalny catering dietetyczny, korzystamy wyłącznie ze świeżych i starannie wyselekcjonowanych produktów, jednocześnie rygorystycznie przestrzegając procesu przygotowania potraw. W naszej ofercie znajduje się dieta odchudzająca, plany żywieniowe dla aktywnych, dieta pudełkowa, a także jadłospisy specjalistyczne, takie jak dieta dr ornisha. Ustalamy zarówno indywidualne plany żywieniowe, jak i całościowy catering dietetyczny dla firm czy na specjalne okazje. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i życzymy smacznego!

Atuty cateringu:

Dietetyk

Nad naszym menu czuwa doświadczona dietetyk Anita Jeziorska. Wspólnie z nią komponujemy dania, które jednocześnie dostarczają bezcennych wartości odżywczych i mnóstwa radości z jedzenia.

WegeMania

Dieta wegańska - WegeMania

Skomponowana przez naszych ekspertów dieta wegańska oraz wegetariańska to rozwiązanie dla osób, które chcą jeść smaczne posiłki oparte na produktach roślinnych. Odpowiednio zróżnicowana dieta wegańska stuprocentowo spełni zapotrzebowanie na niezbędne składniki odżywcze. Zrezygnowanie z białka zwierzęcego pomoże nam nie tyko zdrowiej się odżywiać, ale otworzy nas na bogactwo smaków, jakie oferuje różnorodna dieta wegańska czy wegetariańska.Diety wchodzące w skład WegeManii: Dieta wegetariańska – białko pochodzące z mięsa zastąpiono produktami mlecznymi, jajkami, roślinami strączkowymi i rybami (jeśli są akceptowane). Dieta wegańska – posiłki są całkowicie pozbawione produktów zwierzęcych i bazują wyłącznie na produktach roślinnych.Ogólne korzyści ze stosowania diety wegańskiej lub wegetariańskiej:Nieprzyczynianie się do cierpienia zwierząt

Niska kaloryczność, niska zawartość cholesterolu

Wydłużenie się życia, lepsza wytrzymałość fizyczna

Regulacja procesów trawienia dzięki dużej zawartości błonnika

Bogactwo warzyw i owoców wzmacniające odporność

Mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia chorób cywilizacyjnych

Walory smakowe

Ze względu na zróżnicowane zapotrzebowanie energetyczne, dieta wegańska oraz wegetariańska dostępne są w sześciu progach kaloryczności: 1200, 1400, 1600, 1800, 2000 i 2200.
Przykładowe menu:

Brak przykładowego menu na stronie firmy

Dostępne kaloryczności Cena minimalna
1200 50 zł
1400 63 zł
1600 67 zł
1800 72 zł
2000 75 zł

Smakosz

Jeśli po prostu lubisz jeść smacznie i zdrowo, chcesz czas w kuchni zamienić na chwilę odpoczynku czy każdego dnia delektować się kulinarną wyobraźnią naszego szefa kuchni, to ta dieta skrojona jest idealnie dla Ciebie. Zróżnicowane dania obfitują w różnokolorowe warzywa, mięsa i ryby, gwarantując Twojemu organizmowi posiłki zbilansowane pod względem wartości odżywczych.Ogólne korzyści ze stosowania diety:

Redukcja zbędnych kilogramów lub utrzymanie masy ciała

Przypływ energii

Poprawa samopoczucia

Zwiększenie wytrzymałości

Zaspokojenie podniebienia

Ze względu na zróżnicowane zapotrzebowanie energetyczne, zależne m.in. od płci, wieku, wzrostu, masy ciała, aktywności fizycznej i stanu zdrowia, dieta dostępna jest w następujących kalorycznościach: 1200, 1400, 1600, 1800, 2000, 2200.
Przykładowe menu:

Brak przykładowego menu na stronie firmy

Dostępne kaloryczności Cena minimalna
1200 60 zł
1400 63 zł
1600 67 zł
1800 72 zł
2000 75 zł

Apetyt na sport

Chcesz, żeby Twój wysiłek włożony w trening przyniósł jak najlepsze efekty? Wybierz wariant sportowy, który składa się ze smacznych posiłków dostosowanych pod względem zawartości składników odżywczych, w szczególności białka i węglowodanów, do osób trenujących sporty siłowe lub wytrzymałościowe.Ogólne korzyści ze stosowania diety:

Łatwiejsze osiągnięcie i utrzymywanie idealnej masy ciała oraz sylwetki

Szybszy przyrost tkanki mięśniowej

Poprawa kondycji i formy sportowej

Zwiększenie wytrzymałości mięśni

Pozytywny wpływ na osiągane wyniki

Lepsza regeneracja organizmu

Zmniejszenie prawdopodobieństwa wystąpienia kontuzji

Zaspokojenie podniebienia

Oferowane progi kaloryczne – dostosowane są do treningów i płci.Dieta dostępna w następujących kalorycznościach: 2500, 3000, 3500, 4000 kcal
Przykładowe menu:

Brak przykładowego menu na stronie firmy

Dostępne kaloryczności Cena minimalna
2500 89 zł
3000 95 zł

Dr Ornish

Borykasz się z nadwagą lub otyłością, a Twoje zdrowie pozostawia wiele do życzenia – miażdżyca, cukrzyca typu II, nadciśnienie tętnicze a może zaburzenia kardiologiczne? Postaw na Program dr Ornisha, który został zatwierdzony przez Amerykański Departament Zdrowia, jako refundowana opcja terapeutyczna dla pacjentów zakwalifikowanych do leczenia farmakologicznego i operacyjnego.Dieta ta charakteryzuje się bardzo niską zawartością tłuszczu. Posiłki składają się przede wszystkim z produktów zbożowych, roślin strączkowych, warzyw i owoców. Dzięki temu są one bogatym źródłem związków przeciwutleniających, węglowodanów złożonych i błonnika.Ogólne korzyści ze stosowania diety:

Sprzyja traceniu kilogramów

Uczucie sytości bez dokładnego liczenia kalorii

Potwierdzona naukowo skuteczność w walce z chorobami:

nadciśnieniem tętniczym,

podwyższonym cholesterolem,

blaszką miażdżycową,

zbyt wysokim poziomem glukozy we krwi.

Zaspokojenie podniebienia

Wartość energetyczna diety dobierana jest indywidualnie do potrzeb po konsultacji z dietetykiem.
Przykładowe menu:

Brak przykładowego menu na stronie firmy

Dostępne kaloryczności Cena minimalna
1000 62 zł
1200 64 zł
1400 67 zł
1500 69 zł
1600 71 zł
1700 73 zł
1800 76 zł
2000 79 zł
2500 89 zł
3000 95 zł

Opinie Klientów

avatar

Wojtek

2019-09-09 Warszawa WegeMania

Ocena
Jakość jedzenia
Zadowolenie z efektu
Obsługa klienta i dostawa
Cena do jakości
Długo nosiłem się z zamiarem zrezygnowania z mięsa, ale jakoś nie mogłem się za to zabrać na powaznie. Więc postanowiłem skorzystać z pomocy i to był strzał w 10. Świetne jedzenie, patrząc co przygotowują dużo się nauczyłem. Trochę było nieporozumień z dostawą, ale ogólnie polecam.
avatar

Ewa

2019-07-04 Warszawa Dr Ornish

Ocena
Jakość jedzenia
Zadowolenie z efektu
Obsługa klienta i dostawa
Cena do jakości
Może wybrałam sobie złą dietę, ale cały czas chodziłam głodna, więc podjadałam, a w efekcie nie schudłam. :(

Wystaw opinię

Jakość jedzenia
Zadowolenie z efektu
Obsługa klienta i dostawa
Cena do jakości
Brak zdjęć

Tadeusz Lesik

Szef Kuchni

Oto nasz szef kuchni – ulubieniec najbardziej wymagających podniebień. To dzięki jego ponad 15-letniemu doświadczeniu, znajomości kulinarnych trendów i niezwykłej umiejętności łączenia smaków, możesz każdego dnia wyruszać w podróż, która nakarmi Twoje wszystkie zmysły, a organizm nasyci bogactwem bezcennych wartości odżywczych.

Swoje bezkonkurencyjne umiejętności zawdzięcza pracy w najpopularniejszych warszawskich restauracjach oraz nieposkromionemu apetytowi na tworzenie dań, które nigdy nie pozwalają o sobie zapomnieć.

Anita Jeziorska

Dietetyk

Nad naszym menu czuwa doświadczona dietetyk Anita Jeziorska. Wspólnie z nią komponujemy dania, które jednocześnie dostarczają bezcennych wartości odżywczych i mnóstwa radości z jedzenia. Anita jest specjalistką w zakresie planowania i wdrażania zasad prawidłowego żywienia zarówno u osób zdrowych, jak i chorych. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspierała placówki edukacyjne oraz medyczne, w tym Dziecięcy Szpital Kliniczny w Warszawie.

Absolwentka kierunku Dietetyka w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Była studentka Inżynierii Żywności na Akdeniz University w Turcji
Kurs „Najpopularniejsze strategie żywieniowe w sporcie”
Dietetyk ogólnopolskiej kampanii „Mam kota na punkcie mleka” i „Czytaj etykiety”
Edukator w ramach projektu „Mądre żywienie, zdrowe pokolenie”